person
dr Barbara Staniszewska

Kierownik Medyczny w Klinice Zubar

Ukończyłam Akademię Medyczną w Warszawie w 1991 roku, następnie specjalizacje ze stomatologii ogólnej i z protetyki stomatologicznej.

Moją zawodową pasją jest przywracanie utraconego piękna zniszczonym i startym zębom, przy użyciu wysokoestetycznych wypełnień, licówek i koron porcelanowych. Zajmuję się też uzupełnieniami protetycznymi na implantach.

W wolnych chwilach relaksuję się uprawiając ogród , słuchając jazzu lub muzyki J.S. Bacha.’’

dr Katarzyna Lipniacka

Ukończyła Akademię Medyczną w Warszawie z wyróżnieniem, w roku 1998r. Po studiach pracowała jako asystent w Zakładzie Stomatologii Zachowawczej Instytutu Stomatologii AM w Warszawie.

Zajmuje się stomatologią estetyczną, zachowawczą, protetyką, a także leczeniem kanałowym w mikroskopie. Stale podnosi swoje kwalifikacje – bierze udział w licznych kursach, szkoleniach i sympozjach. Lubi leczyć dzieci.

Potrafi słuchać i rozumieć potrzeby pacjenta. Z Kliniką ZUBAR związana od 12 lat.

dr Magdalena Ignatowicz-Gniecka

Absolwentka Akademii Medycznej w Gdańsku 1994 r. Posiada I stopień specjalizacji z zakresu stomatologii ogólnej oraz II stopień z zakresu stomatologii zachowawczej z endodoncją. Leczenie kanałowe jest jej pasją od dawna. Dzisiaj specjalizuje się w leczeniu najtrudniejszych przypadków przy użyciu mikroskopu. Osiąga w tym wysoką skuteczność.

Zajmuje się także leczeniem dzieci oraz stomatologią zachowawczą. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach i konferencjach. Z Kliniką Zubar związana od 2006 r. Prywatnie mama Natalki i Michała. Interesuje się florystyką i uprawia sport.

person3
dr Agnieszka Adamska

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Autorka badań nad cukrzycą i modyfikacją zabiegów stomatologicznych u diabetyków.
W życiu zawodowym najbardziej fascynuje ją chirurgia stomatologiczna, implantologia oraz stomatologia estetyczna. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu chirurgii stomatologicznej.

Ma świetny kontakt z pacjentami, ze szczególną troską i zaangażowaniem opiekuje się pacjentami dotkniętymi problemem dentofobii. Jest niezwykle dokładna i precyzyjna czego efektem są piękne, wysokoestetyczne odbudowy i wypełnienia.

Po pracy lubi aktywnie spędzać czas, najchętniej w towarzystwie ukochanych psów Kamy i Agata.

Ada_Frank-300x300

dr Ada Frank

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Obecnie na studiach podyplomowych z zakresu sedacji wziewnej i dożylnej w Eastman Dental Institute na University College London.

Członek warszawskiej i angielskiej izby lekarskiej. Lekarz-dentysta praktykujący w Londynie, Oxforshire i Klinice Zubar, co umożliwia Polonii dostęp do leczenia zarówno w Anglii jak i w Polsce. Obsługuje pacjentów w języku angielskim, francuskim i polskim.

Praktykuje stomatologię minimalnie inwazyjną, estetyczną i ogólną w powiększeniu – stosuje w pracy mikroskop i lupy. Jest delikatna i dokładna, leczy zarówno dorosłych jak i dzieci, pokonując ból i lęk pacjentów. Ma duże doświadczenie w leczeniu pacjentów z dentofobią, prowadząc zabiegi w sedacji wziewnej.

Uczęszcza systematycznie na liczne kursy i szkolenia.

Prywatnie lubi pisać, podróżować i uwielbia film.

Specjaliści współpracujący z kliniką

person6

dr Jacek Górecki

Absolwent Wydziału Lekarskiego (1987) oraz Wydziału Stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie ( 1991). Przez kilka lat ( 1991-1995 ) pracował jako asystent w Instytucie Stomatologii CSK WAM w Warszawie. W tym czasie uzyskał specjalizację z chirurgii stomatologicznej. Od 1992 roku praktykuje prywatnie.

Doświadczony chirurg – implantolog. Jest certyfikowanym wykładowcą i trenerem firmy Zimmer Dental w dziedzinie implantologii i regeneracji kości szczęk. Z Kliniką Zubar współpracuje od 6 lat

zespol6
dr Agnieszka Kolibabska

Ukończyłam Akademię Medyczna w Warszawie w 1997 roku. W czasie studiów brałam udział w pracach Studenckiego Koła Naukowego przy Zakładzie Ortodoncji. Zdobyłam I nagrodę na Kongresie Studentów i Młodych Lekarzy w dziedzinie ortodoncji.
Po studiach pracowałam w Instytucie Stomatologii Akademii Medycznej w Warszawie jako młodszy wykładowca.

Zainteresowanie ortodoncją doprowadziły mnie do ukończenia specjalizacji z tej dziedziny.
Zajmuje się leczeniem ortodontycznym dzieci, młodzieży i dorosłych. Współpracując z najlepszymi polskimi specjalistami przygotowuję pacjentów do leczenia protetycznego, implantologicznego i periodontologicznego. Stosuję wszystkie dostępne nowoczesne techniki leczenia ortodontycznego.
Stale pogłębiam swoją wiedzę na licznych kursach krajowych i zagranicznych.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Z Kliniką Zubar współpracuję od 14 lat.

dr Emilia Klein-Dębek

Ukończyła Oddział Stomatologii na Akademii Medycznej w Warszawie. Zdała egzamin specjalizacyjny I stopnia ze stomatologii ogólnej, a następnie ukończyła specjalizację II stopnia z periodontologii.

Obecnie doktor nauk medycznych, specjalista z zakresu chorób błony śluzowej jamy ustnej i przyzębia. Zajmuje się m.in. regeneracją tkanek miękkich i kości szczęk.
Jako konsultant z zakresu periodontologii współpracuje z Kliniką Zubar od 5 lat.